Ben Ezgi Bölük Aksoy

Pediatrist🩺 Emzirme Danışmanı🤱🏻
Oyun Terapisi Uygulayıcısı🧸
Çevreci bir anne🌎
Oyun Terapisi Uygulayıcısı
Emzirme Danışmanı
Pediatrist

Hakkımda

Örnek Kişi 30/06/1967 yılında Almanya’da doğdu.

İlköğretimin ilk 4 yılını Erzincan’da, sonrasını İstanbul Burhan Felek Lisesinde tamamladı. İ.Ü Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nden 1990 yılında mezun oldu ve 1992 yılında Göztepe SSK Çocuk uzmanlığını kazanana kadar Çorum’da mecburi hizmetini tamamladı. 4 yıl süren uzmanlık eğitiminden sonra devlet sektöründen ayrıldı ve Özel Pendik Şifa Hastanesinde göreve başladı. Bu hastanede 5 yıl süren pediatri hekimliği, 2000 yılında Pendik’te muayenehane açmasıyla beraber sona erdi. Muayenehane hekimliğini sürdürürken, Bodrum’a yerleşmeye karar verdi. Özel Bodrum Hastanesin’de pediatri hekimliğine başlayıp 9 ay çalıştıktan sonra, Universal Hospital Bodrum’dan gelen teklif üzerine bu hastanede çalışmaya başladı. Universal Hospital de 3 yıl çalışmanın ardından Mayıs 2009 da muayenehane açtı. 1,5 yıl daha muayenehane ile beraber aynı hastanede çalışmaya devam ettikten sonra bu hastaneden ayrıldı.

Çalışmayı çok seven ve çocukluğunda da oldukça hareketli olan yapısı, onu spor yapmaya yönlendirmiş, ilkokul 5.sınıfta başlayan voleybol geçmişi, lisanslı olarak 12 yıl devam etmiş ve üniversite 5.sınıfa kadar sürmüştür. Üniversite yıllarında paraşüt kulübü ile atlayışlara başlamış, sonra hobi olarak kayak sporunu denemiş, ancak ufak tefek sakatlıklar neticesinde bu spor dallarını bırakmıştır. 1994 yılında başladığı tenis sporuna ise gönülden bağlanınca, bu sporu severek yapmakta ve sağlığı elverdikçe devam etmeyi planlamaktadır.

Yengeç burcunun tüm özelliklerini taşıyan, “iyilik eden iyilik bulur” felsefesinden şaşmayan ve daima insanların mutlu olması için uğraşan, içtenliğine ve samimiyetine kanaat getirdiği kişilerle köklü dostluklar kurmaya çalışan bir insandır.

Bu güne kadar verdikleri için Allah’a şükranlarını eksik etmeyen Sibel Kılıçaslan bundan sonraki yaşamında çok sevdiği hastaları ve oğluyla birlikte mutlu ve sağlıklı bir yaşam geçirmeyi dilemektedir.

Ebeveyn olarak çocuklarımızın her an yanında olamayacağız, her zorlukta onlara yol gösterip fikir veremeyeceğiz.

Ezgi Bölük Aksoy

Merak ettiğin bir konu mu var? Hadi sorunu sor.